Prekių katalogas

Ultralite S1 (C2TE S1) išlengvinti cementiniai klijai (balti) 15 kg

 • Ultralite S1 (C2TE S1) išlengvinti cementiniai klijai (balti) 15 kg

  Kodas: Ultralite S1 (C2TE S1) white

  Vienkomponenčiai, aukštos kokybės, elastingi ilgo darbinio laiko, lengvesni, vertikaliai neslystantys cementiniai klijai su Dust Free (Be Dulkių) technologija ir labai maža klijų išeiga. Keraminėms plytelėms, akmeniui ir plonoms akmens masės plytelės klijuoti, įskaitant fasadus

  Gamintojas
 • Išlengvinti klijai - maišas sveria tik 15kg, o tūris ir klijuojavimo plotas toks pats kaip dirbant su standartiniu 25kg maišu.

  Lengviau nešti, maištyti, tepti ir klijuoti su Mapei Ultralight !

  Vienkomponenčiai, aukštos kokybės, elastingi ilgo darbinio laiko, lengvesni, vertikaliai neslystantys cementiniai klijai su Dust Free (Be Dulkių) technologija ir labai maža klijų išeiga. Keraminėms plytelėms, akmeniui ir plonoms akmens masės plytelės klijuoti, įskaitant fasadus. Išskiria labai mažai lakių organinių junginių.

  KUR NAUDOJAMA

  Skirti klijuoti visų rūšių ir dydžių keramines plyteles (dvigubo degimo, viengubo degimo, porceliano, klinkerio, terakotos ir kt.) ant nelygių paviršių viduje ir lauke. Prieš klijuojant plyteles nereikia išlyginti pagrindo. Skirti klijuoti visų rūšių mozaiką viduje ir lauke. Tinka ir baseinams. Skirti klijuoti natūralų akmenį viduje ir lauke (turintį stabilias savybes ir nebijantį drėgmės). Skirti klijuoti plono porceliano plyteles ant sienų ir grindų, įskaitant lauko fasadus.

  NAUDOJIMO PAVYZDŽIAI

  Keraminių plytelių (dvigubo degimo, viengubo degimo, porceliano, klinkerio, keramikos ir stiklo mozaikos ir kt.), akmens (išlaikančio stabilias savybes drėgnoje aplinkoje), ir plonų porceliano plytelių klijavimui ant įprastinio pagrindo, tokio kaip: – cementiniai ir anhidritiniai išlyginamieji sluoksniai (įrengti ir nugruntuoti); – šildomos grindys; – cementinis tinkas arba kalkinis tinkas; – gipsinis tinkas (padengtas atitinkamu gruntu); – gipso-kartono plokštės, surenkami lakštai, cemento plaušo lakštai; – hidroizoliacinės membranos Mapelastic, Mapelastic Smart, Mapelastic Turbo, Mapelastic AquaDefense ir Mapegum WPS. Keraminių ir natūralaus akmens plytelių klijavimas ant senų grindų (plytelių, marmuro ir kt.). Plytelių klijavimas ant jūrinės faneros, medžio plaušo plokščių ir senų stabilių medinių grindų. Keraminių ir natūralaus akmens plytelių klijavimas balkonuose ir terasose, ant takų, kuriuos veikia saulės šviesa ir atmosferos krituliai. Plytelių klijavimas ant surenkamų gelžbetoninių konstrukcijų sienų ir grindų. Plytelių klijavimas blogai vėdinamose patalpose prie namų, kur nepageidaujamos dulkės, kylančios nešant maišus ir maišant klijus. Sąnaudos: 0,8 kg/m² vieno mm storio sluoksniui, lygu 1,5-2,5 kg/m²

  Paruošto mišinio galiojimo laikas: ilgiau nei 8 val.
  Koregavimo laikas: 45 min.
  Naudojimo temperatūra: nuo +5 °C iki +40 °C
  Pakuotė ir spalva: 15 kg balta