Prekių katalogas

Epoksidiniai plytelių tarpų glaistai

 • Epoksidiniai plytelių tarpų glaistai Mapei

 • Ar žinote, kad tikri epoksidiniai plytelių tarpų glaistai turi turėti specialų RG žymėjimą ir užrašą "epoksidinis" ant pakuotės bei sertifikatą?

  Jei nėra ant pakuotės minėtų užrašų - glaistas yra ne epoksidinis, o paprastestas ir pigesnis dviejų komponentų glaistas.

  Kurį epoksidinį glaistą plytelių tarpams rinktis?

  Populiariausi Mapei epoksidiniai plytelių glaistai yra šie:

  Kerapoxy CQ, stambesnės frakcijos, tinka glaistyti didesnes siūles ar tarpus. Dėl mažesnės kainos dažniausiai naudojams didesniuose objektuose.

  Keapoxy Easy design yra brangesnis, smulkesnės frakcijos iki 15mm tarpams glaistyti. Lengviau tepamas ir valomas nei Kerapoxy CQ. Labai plati spalvų paletė.

  Kaip teisingai paruošti ir naudoti epoksidinį plytelių glaistą?

  reikia vadovautis instrukcija ar gaminio naudojimo lapu, kuri pateikiama konkrečiam produktui, bet dažniausiai yra naudojami šitie žingsniai:

  1. Mikseriu, lėtomis apsukomis gerai sumaišome tarpusavyje A ir B komponentus. Jei naudojate ne pilną pakuotę, proporcijas reikia sverti svarstyklėmis.

  2. Tepame tarpus specialia, epoksidinams glaistams skirta mentele.

  3. Sviežią epoksidinį glaistą su šiltu vandeniu ir firbo pluošto balta kempine, švelniai, neišvalant glaisto iš siūlių, nuimame nuo plytelių.

  4. Baigiamasis plovimas ir siūlių formavimas vyksta plaunant šiltu vandeniu su celiuliozine kempine. (vandens neturi būti gausiai, kad neišplauti glaisto iš plytelių tarpų)

  5. Sukietėjusius epoksido likučius galima nuimti specialaus valiklio ir juodos kempinėlės pagalba. Kuo anksčiau juos šalinsit -tuo lengviau pasišalins.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Draugaukime soc. tinkluose!