Prekių katalogas

Revizinių durelių montavimas sienose su plytelių danga

 • Revizinių liukų montavimas sienose

  Revizinės durelės ar liukai dažniausiai montuojami, kad užtikrinti lengvą prieigą prie inžinerinių sistemų, vandens skaitiklių, vožtuvų ar eiliniams sistemų patikrinimams, bet tuo pačiu išlaikyti sienų apdailos vienodumą. Šiais laikais yra didelis pasirinkimas įvairių revizinių liukų ir durelių.

  Rekomenduojame angos išmatavimus derinti prie revizinių durelių išmatavimų, kad nereikėtų užsakinėti nestandartinių dydžių durelių.

  Kaip pasirinkti tinkamą sprendimą?
  Kaip pasirinkti revizines dureles?

  Revizinių liukų montavimas sienose su plytelių apdaila yra palyginus nesudėtingas procesas.
  Iš profilių yra paruošiama anga ir prie jo yra tvirtinamas liukas. Po to konstrukcija yra sutvirtinama gipso kartono plokštėmis naudojant savisriegius, vėliau klijuojamos plytelės.

  Revizinių liukų montavimo procesas

  1. Profilių konstrukcijoje paruošiama reikiamo dydžio anga - ten montuojamas liukas.
  Revizinių durų plokštuma turės būti lygioje ploktumoje su vėliau apsiūtu gipso kartonu, todėl liuko rėmas turi būti sulygintas su profilių išore.   2. Liukas fiksuojamas prie profilio savisriegių pagalba į esamas kiaurymes. (papildomai skylių gręžti nereikia)  3. Profilių konstrukcija apsiuvama gipso kartonu. Liukas turi būti vienoje plokštumoje su gipskartoniu. Rekomenduojame patikrinti gulsčiuko pagalba.  4. Liuko rėmas sutvrtinamas savisriegių pagalba.  Plytelių klijavimas

  1. Prieš klijuojant plyteles, patikrinkite durų veikimą - jos turėtų lengvai atsiverti. Taip pat patikrinkite, ar vyrių mechanizmo fiksavimo varžtai yra gerai pritvirtinti - jų yra 8. Varžtai turi būti priveržti, bet ne per stipriai užveržti.  2. Užrakinkite durelių vidinę spyną: uždarykite ją ir įdėkite laikiklį, pateiktą su komplektu. Tai daroma tam, kad durys neatsidarytų, kai jos spaudžiamos darbų proceso metu. Kllijuojant plyteles galite saugiai paspausti plyteles ir mechanizmas neatsidarys.

  3. Užfiksavę spyną, po to galite atidaryti liuką naudodami siurbiamąjį puodelį, jei plytelės yra lygios, arba užkišus mentelę į durų šoną, toje pusėje kuriojeyra spyna.  4. Ant durų pakabinkite tokį svorį, kuris vėliau bus ant durelių. Svoris turi apytiksliai atitikti plytelių ir klijų bendrą svorį. Tik pakabinus reikiamą svorį rekomenduojame pradėti durelių apklijavimą.


  5. Klijuodami plyteles, stebėkite kad klijai nepatektų į durelių tarpus.  6. Paskutinis etapas: jungtis palei liuko angos perimetrą užpildoma plytelių glaisto spalvos silikoniniu sandarikliu. Prieš tai užklijuokite dažymo juostelę išorinėje ir vidinėje durelių sujungimo pusėse.  7. Išdžiūvus, silikonas įpjaunamas 45 laipsnių kampu - naudojant dažų peilį arba įprastus ašmenis. Nupjaukite likusį silikoną, kad jis netrukdytų revizinių durelių atidarymui.  8. Revizinės durelės paruoštos naudojimui. Nematomos ir puikiai tinkančios prie interjero.

  Revizinės durelės sienoms (nuoroda)

 • Prenumeruok ir laimėk

  Draugaukime soc. tinkluose!