Prekių katalogas

Planitop Smooth & Repair tiksotropinis remontinis cementinis skiedinys

 • Planitop Smooth & Repair tiksotropinis remontinis cementinis skiedinys

  Kodas: Planitop Smooth & Repair (R4)

  Statybinis R4 klasės greitai kietėjantis, nesitraukiantis, tiksotropinis, pluoštu armuotas cementinis mišinys betono ir tinko paviršiaus remontui ir apdailai, 3–40 mm storiu

  Gamintojas
 • PLANITOP SMOOTH & REPAIR (RASA & RIPARA) greitai stingstantis, nesitraukiantis, pluoštu armuotas tiksotropinis cementinis skiedinys betono remontui bei apdailai tepant sluoksniais nuo 3 iki 40 mm storio.

  KUR NAUDOTI

  Nekonstrukciniam betono paviršių remontui ir apdailinio sluoksnio įrengimui ant horizontalių ir vertikalių paviršių vidaus ir lauko patalpose, tinka remontuoti konstrukcijas veikiamas atmosferos sąlygų arba esančias nuolatiniame sąlytyje su vandeniu.

  NAUDOJIMO PAVYZDŽIAI

  Greitam kolonų kampų, sijų, senų sienų, atbrailų, balkonų kraštų ir kampų remontui. Greitam apdailos sluoksnio įrengimui prieš dažymo darbus ant pažeistų betoninių paviršių, tokių kaip kiaurymėtos gelžbetoninės plokštės, tarpiklių skylės, deformaciniai sujungimai ir t.t. Remontuojant ir dailinant viršutines gyvenamųjų namų betonines briaunas, tokias kaip stogų parapetai ir išsikišantys dekoratyviniai elementai. Surenkamų gelžbetoninių elementų remontui.

  Sąnaudos: Vidutiniškai 15 kg/m² vienam cm storio
  Naudojimo temperatūra: nuo + 5°C iki + 35°C
  Pakuotės: 25 kg maišai
  Spalva: pilka

  INSTRUKCIJA: čia