Prekių katalogas

Planicrete sintetinis kaučiuko lateksas

 • Kraunamos nuotraukos

  Planicrete sintetinis kaučiuko lateksas

  Kodas: Planicrete 1 kg
  Kaina 726 su PVM
  (6  be PVM)
  Į krepšelį 

  Sintetinis kaučiuko lateksas cementiniams mišiniams didinantis jų sukibimą. Cementinių mišinių išlyginamiesiems sluoksniams, tinkams, plonasluoksniams tinkams ir t.t. Skiedžiamas 1:1 su vandeniu

  Gamintojas
 • PLANICRETE Sintetinio kaučiuko lateksas, priedas cementiniams mišiniams.

  KUR NAUDOTI

  Kaip priedas, pagerinantis mechanines cementinių išlyginamųjų sluoksnių, tinkų ir kt. Savybes; Kaip priedas, ypač padidinantis sukibimą tarp cementinių sluoksnių.

  NAUDOJIMO PAVYZDŽIAI

  Priedas didelio stiprumo cementiniams mišiniams, vidaus ir lauko darbams. Cemento klijavimo suspensija, skirta gamtinių akmenų montavimui, naudojant Mapestone sistemą. Priedas didelio stiprumo cementiniams tinkams ir mišiniams. Vidaus ir lauko darbams. Cemento klijavimo suspensija, siekiant pagerinti Mapecem Pronto arba Topcem Pronto pagamintų įprastinių klijų sluoksnių ir įbrėžimų sukibimą. Klijavimo suspensija, pagaminta iš Mapecem arba Topcem siekiant pagerinti suklijuotų sluoksnių. Lipnios kietos medžiagos, skirtos klijavimui. Cementiniai skiediniai skylėms užpildyti, rekonstruoti pažeistus plotus ir apdailos paviršius pastatuose ir surenkamiesiems betoniniams elementams. Priedas cementiniams mišiniams, skirtiems paviršiams, veikiamiems didelių apkrovų ir dilimo (pramoninės grindys, rampos, kanalai ir pan.)

  Naudojimo temperatūra: nuo +5°C iki +40°C
  Pakuotės: 1 kg, 5 kg, 10 kg, 25 kg