Prekių katalogas

Planicrete sintetinis kaučiuko lateksas

 • Planicrete sintetinis kaučiuko lateksas

  Kiekis Kaina Pirkti
  1 kg
  Kaina 726  su PVM
  (6  be PVM)
  Kodas: Planicrete 1 kg
  Į krepšelį  
  5 kg
  Kaina 2662  su PVM
  (22  be PVM)
  Kodas: Planicrete 5 kg
  Į krepšelį  
  10 kg
  Kaina 50  su PVM
  (41 32  be PVM)
  Kodas: Planicrete 10 kg
  Į krepšelį  
  25 kg
  Kaina 121  su PVM
  (100  be PVM)
  Kodas: Planicrete 25 kg
  Į krepšelį  

  Sintetinis kaučiuko lateksas cementiniams mišiniams didinantis jų sukibimą. Cementinių mišinių išlyginamiesiems sluoksniams, tinkams, plonasluoksniams tinkams ir t.t. Skiedžiamas 1:1 su vandeniu

  Gamintojas
 • PLANICRETE Sintetinio kaučiuko lateksas, priedas cementiniams mišiniams.

  KUR NAUDOTI

  Kaip priedas, pagerinantis mechanines cementinių išlyginamųjų sluoksnių, tinkų ir kt. Savybes; Kaip priedas, ypač padidinantis sukibimą tarp cementinių sluoksnių.

  NAUDOJIMO PAVYZDŽIAI

  Priedas didelio stiprumo cementiniams mišiniams, vidaus ir lauko darbams. Cemento klijavimo suspensija, skirta gamtinių akmenų montavimui, naudojant Mapestone sistemą. Priedas didelio stiprumo cementiniams tinkams ir mišiniams. Vidaus ir lauko darbams. Cemento klijavimo suspensija, siekiant pagerinti Mapecem Pronto arba Topcem Pronto pagamintų įprastinių klijų sluoksnių ir įbrėžimų sukibimą. Klijavimo suspensija, pagaminta iš Mapecem arba Topcem siekiant pagerinti suklijuotų sluoksnių. Lipnios kietos medžiagos, skirtos klijavimui. Cementiniai skiediniai skylėms užpildyti, rekonstruoti pažeistus plotus ir apdailos paviršius pastatuose ir surenkamiesiems betoniniams elementams. Priedas cementiniams mišiniams, skirtiems paviršiams, veikiamiems didelių apkrovų ir dilimo (pramoninės grindys, rampos, kanalai ir pan.)

  Naudojimo temperatūra: nuo +5°C iki +40°C
  Pakuotės: 1 kg, 5 kg, 10 kg, 25 kg