Prekių katalogas

Pakėlimo ir lyginimo sistema pirmai plytelių eilei SENDI LIFTER 2 vnt.

 • Pakėlimo ir lyginimo sistema pirmai plytelių eilei SENDI LIFTER 2 vnt.

  Kodas: 01961204245
  Gamintojas
 • iki 17cm aukščio pakėlimo sistema pirmajai plytelių eilei. Galima naudoti po vieną atskirai, arba ant jų padėjus medinę lentą arba gulščiuką naudoti igesniems plotams.

  Pakelėjas tinka ir paprastam ir greitam keraminių, stiklo, marmurinių plokščių, durų staktų pakėlimui ir nuleidimui, baldų montavimui ir pan. 

  Kiekvienas laikiklis Išlaiko 12kg svorį

  Komplekte 2 vnt.

  Keltuvas SENDI LIFTER yra nepakeičiamas rankinis įrankis, skirtas tiksliam padėties nustatymui – paprastam ir greitam keraminių, stiklo ir marmurinių plokščių, taip pat durų staktų ir baldų pakėlimui ir nuleidimui. Jo kėlimo aukštis siekia iki 17 cm, o maksimali keliamoji galia – iki 120 kg, todėl tai itin universalus įrenginys. Dėl tikslaus kėlimo ir pozicionavimo galimybės, laikikliai palengvina pirmosios pradinės keraminių plytelių eilės klojimo procesą ant sienos, ypač didelio formato plytelių, užtikrina puikų išlyginimą ir lygumą.

  Prietaisas buvo sukurtas taip, kad sumažintų net ir subtiliausių medžiagų pažeidimo riziką. Liftas suteikia tam tikrą reguliavimo laisvę, leidžiančią tiksliai išdėstyti įvairių formų ir dydžių daiktus. Konstrukcija patvari ir tvirta, pagaminta iš nailono ir plieno derinio, garantuojančio ilgalaikį patvarumą ir patikimumą.

  Rinkinį sudaro du keltuvai. Siekiant geriausių rezultatų, po keliamu daiktu rekomenduojame pastatyti du ar daugiau kėliklių. Ši strategija leis tolygiai paskirstyti svorį, garantuos stabilumą ir laisvo reguliavimo saugumą net ir su sunkiais ir gležnais objektais. 

 • Alternatyvios prekės