Prekių katalogas

Mapegum WPS paruošta naudojimui hidroizoliacija

 • Kraunamos nuotraukos

  Mapegum WPS paruošta naudojimui hidroizoliacija

  Kodas: Mapegum WPS 5 kg
  Kaina 29  su PVM
  (23 97  be PVM)
  Į krepšelį 

  Greitai džiūstanti, elastinga membrana, skirta apsaugai nuo vandens pastatų viduje. Skysta medžiaga grindų ir sienų, neturinčių pastovaus kontakto su vandeniu ar kylančia drėgme. Naudojama vonios kambarių, dušų, virtuvių sienų ir grindų hidroizoliaciniams sluoksniams įrengti prieš klijuojant keramines plytelės ar natūralų akmenį. 75% sausų medžiagų likutis hidroizoliacijos masėje.

  Gamintojas
 • MAPEGUM WPS Greitai džiūstanti, elastinga, skysta membrana hidroizoliacijai

  KUR NAUDOTI

  Įrengiant vandens nepralaidžius grindų ir sienų paviršius, neveikiamus kylančios drėgmės. Elastinga, atspari įtrūkimams membrana. Naudokite prieš dėdami keramines plyteles ar apdailos medžiagas.

  NAUDOJIMO PAVYZDŽIAI

  Gipso kartono plokštėms, gipsui, cementiniam tinkui, lengviem cemento blokams, jūrinei fanerai; cementiniams, anhidritiniams, medžio ir magnezito paviršiams, esamai keramikai ir natūraliam akmeniui panaudojus Eco Prim T gruntą. Laukimo laikas tarp pirmo ir antro sluoksnio dengimo: apie 60 min. Visiškai išdžiūsta (2 mm storio sluoksnis) esant +23°C: per 5 val. Visiškai išdžiūsta (2 mm storio sluoksnis) esant +5°C: per 12 val.

  Sąnaudos: maždaug 1,5 kg/m² tepant 1 mm sluoksnį.
  Naudojimo temperatūra: nuo +5 °C iki +35 °C
  Pakuotės: 5 kg, 10 kg ir 25 kg
  Spalva: šviesiai pilka

  Informacija (PDF) nuoroda