Prekių katalogas

Mapeflex MS 45 hibridinis sandariklis ir klijai

 • Mapeflex MS 45 hibridinis sandariklis ir klijai

  Kaina Spalva Pirkti
  Kaina 10  su PVM
  (8 26  be PVM)
  100 White
  Kodas: Mapeflex MS 45 310ml 100
  Į krepšelį  
  113 Cement Grey
  Kodas: 8022452060670
  Į krepšelį  

  Vieno komponento elastingas, tiksotropinis, greitai kietėjantis silano polimerų hibridinis sandariklis ir klijai. Galima naudoti ant drėgnų paviršių.
  (Balta arba pilka 113 spalva)

  Gamintojas
 • Vieno komponento elastingas, tiksotropinis, greitai kietėjantis silano polimerų pagrindu ir didelio elastingumo modulio hibridinis sandariklis, kurį galima naudoti ir ant drėgno pagrindo.

  Sandariklis ir klijai viename. 

  Didelio elastingumo, todėl tinka sienų ir grindų sujungimams ir skilimams sandarinti

  Galima dažyti

  KUR NAUDOTI

  Mapeflex MS 45 buvo specialiai sukurtas plėtimosi, kampinėms ir deformacinių jungčių sandarinimui horizontaliuose ir vertikaliuose paviršiuose. Taip pat rekomenduojama jį naudoti elastingam sandarinimui tarp panašių ir skirtingų medžiagų, kurios yra dažniausiai naudojamos statyboje, atliekant tiek vidaus, tiek išorės darbus. Šis produktas gali būti naudojamas ir kaip pakaitalas mechaniniam sujungimui sąvaržomis.

  NAUDOJIMO PAVYZDŽIAI

  Naudojamas kaip sandariklis: Plėtimosi, kampinėms ir deformacinių siūlių, veikiamų deformacijų iki 20% nuo siūlės vidutinio pločio. Dažniausiai naudojamas: tradiciniams fasadams; ventiliuojamiems fasadams; gyvenamųjų ir pramoninių patalpų grindims, įskaitant grindis, ant kurių važinėja sunkiasvorės transporto priemonės; įstatant langus ir duris; plyšiams ir įskilimams; dažomoms siūlėms; skardiniams stogams ir metalo konstrukcijoms. Naudojamas kaip klijai: Naudojamas kaip klijai 3 mm storio sluoksniu tepamas produktas suformuoja elastingą jungtį tarp daugumos statybinių medžiagų, įskaitant daugumą plastiko rūšių. Dėl didelio sukibimo stiprio be grunto ir greitos polimerizacijos Mapeflex MS 45 labai lengva naudoti montuojant pastato elementus arba sujungiant konstrukcijos detales viduje ir išorėje. Produktas sukimba su šiomis medžiagomis: cementu ir cementinėmis medžiagomis; plytomis; plienu; variu; aliuminiu; dažytais paviršiais; stiklu ir veidrodžiais; gipsu; medžiu ir medinėmis medžiagomis; keramika ir klinkeriu; izoliacinėmis medžiagomis; įvairių rūšių plastiku. Išdžiūna: po 35 min. Galutinis sustingimas: 3,5 mm/24 val.; 4,5 mm/48 val.; 8,5 mm/7 dienos

  Naudojimo temperatūra: nuo +5 °C iki +35 °C
  Ekploatavimo temperatūra: nuo -40 °C iki +90 °C
  Pakuotė: 310 ml

  ► Mapei spalvų paletė (nuoroda)

  Informacija (PDF) nuoroda