Prekių katalogas

Mapeband Easy hidroizoliacinė juosta 13cmx30m

 • Mapeband Easy hidroizoliacinė juosta 13cmx30m

  Kodas: Mapeband Easy

  Hidroizoliacinė juosta, 13cmx30m

  Gamintojas
 • MAPEBAND EASY Guminė juosta tarp dviejų neaustinės medžiagos sluoksnių, skirta elastingoms elastingoms siūlėms suformuoti hidroizoliacinėse sistemose.

  KUR NAUDOTI

  Apsaugoti nuo vandens kampus tarp gretimų sienų ir tarp sienų ir grindų. Apsaugoti nuo vandens išsiplėtimo siūles terasose, balkonuose ir pan. TECHNINĖS

  SAVYBĖS

  Mapeband Easy sudarytas iš centrinės dalies – garams ir vandeniui nepralaidžios elastingos gumos – ir dviejų išorinių sluoksnių šarmams atsparios neaustinės polipropileninės medžiagos. Mapeband Easy yra elastinga ir deformuojama, o jos kraštuose išmuštos skylutės, kad pro jas prasisunktų naudojamas hidroizoliacinis produktas. Mapeband Easy naudojama su įvairiais hidroizoliacijai skirtais produktais iš Mapelastic serijų, Monolastic, Mapegum WPS ir Aquaflex Roof serijų. PRIVALUMAI Ypač elstinga ir nutrūkimo atveju gali pailgėti daugiau nei 300 %. Lengva įrengti dėl skylučių kraštuose. Išoriniai neaustinės medžiagos sluoksniai yra be sudūrimų, todėl skirtingas juostos atkarpas galima sujungti pasirinktu hidroizoliaciniu produktu. Galima padengti pasirinktu hidroizoliaciniu produktu ar klijais, skirtais grindims ar sienų dangoms.

  Pakuotė: – 30 m ilgio ir 130 mm pločio ritiniai. – 10 m ilgio ir 130 mm pločio ritiniai. – 90° ir 270° kampinės atkarpos. – Šablonai kiauryminėms angoms (200 × 200 mm ir 400 × 400 mm).