Prekių katalogas

SILIKONO FORMAVIMO ANTGALIŲ RINKINYS 9VNT. SILICONE MASTER

 • SILIKONO FORMAVIMO ANTGALIŲ RINKINYS 9VNT. SILICONE MASTER

  Kodas: SM-SILICONE

  Silikono tepimo įrankis Silicone Master

 • Profesionalus hermetiko užbaigimo ir formavimo įrankių komplektas skirtas formuoti silikoninio, akrilinio ar poliuretaninio pagrindo hermetikų siūles.

  Padaryti tobulai lygią silikoninę jungtį ne visada lengva. Ir ypač sunkiai prienamose vietose: už čiaupų, viryklės, praustuvės, lango šone...

  Tuo Silicone Master® išsiskiria iš kitų gaminių. Daugelis profesionalių vartotojų pastebi, kad silikono sandariklio uždėjimas su Silicone Master® užtikrina sklandesnį darbą ir 100% tobulą galutinį rezultatą. 

  Net vartotojai, kurie niekada anksčiau nebuvo dirbę su silikonu, dabar gali padaryti tobulą hermetinko sujungimą naudojant Silicone Master®.

  Dėka 9 skirtingų profilių, galite pasirinkti savo pageidaujamą apdailos variantą, o ergonomiška rankena užtikrina, kad net sunkiai prieinamuose vietose galėsite be pastangų pritaikyti tobulą silikono sandariklį.

  Po tyrimų savo laboratorijose, Silicone Master® radęs tinkamą formulę gaminti Ultra TPV profilius. Teisingas kietumas ir elastingumas užtikrina, kad visada gausite tikslią tokią pat apdailos formą, net kai ant ergonomiškos rankenos reikia taikyti daugiau ar mažiau spaudimo, arba kai darbui nutraukus ir vėl pradedant.

  Silicone Master® standartiškai tiekiamas su patogia dėžute, skirta laikyti 9 skirtingus profilius.

  SVARBIAUSIOS SAVYBĖS:
  Tobulas apdailos rezultatas
  Ergonomiškas dizainas
  Dėžutė laikymui
  9 skirtingi apdailos profiliai
  Tinka dirbti sunkiai prieinamuose vietose
  Nesusitepsite rankų. 

  Pagaminta Belgijoje