Prekių katalogas

Reguliuojamos atramos didelėms plytelėms Montolit Atlas (2vnt.)

 • Reguliuojamos atramos didelėms plytelėms Montolit Atlas (2vnt.)

  Kodas: ATLAS
  Kaina 9699  su PVM
  (80 16  be PVM)
  9899  Sutaupykite
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Plytelių laikiklis Montolit ATLAS 

  Gamintojas
 • Plytelių laikiklis rankinėms plytelių pjovimo staklėms Montolit ATLAS

  Atramos tinka daugumos gamintojų rankinėms plytelių pjaustyklėms.

  Lengvai reguliuojamas atramų aukštis ir reguliuojamos spyruoklių įtempimas, todėl galima pritaikyti pjaustant skirtingų tipų plyteles.

  Aprašymas:

  Mitologijoje Atlasas ant savo pečių laikė viso pasaulio svorį, o dabar "Atlas" iš "Montolit" padės jums lengvai "laikyti" didesnio formato plytelės

  Didėjant plytelių dydžiui ir svoriui, vis svarbesnis tampa uždavinys užtikrinti jų stabilumą atliekant tikslias pjovimo operacijas. Reaguodama į šį poreikį, "Brevetti Montolit" pristato "Atlas" - geriausią elastingos atramos sprendimą.

  Atlas" turi galimybę reguliuoti aukštį, todėl jis puikiai tinka populiariausioms rinkoje esančioms plytelių pjovimo staklėms. Tačiau tai, kas jį iš tiesų išskiria kaip "vienintelį tokį gaminį", yra jo unikali savybė: galimybė tiksliai sureguliuoti suspaudimą. Jį galima nustatyti stipriau, kad užtikrintų tvirtą atramą didelėms ar storoms plytelėms, arba sušvelninti, kad užtikrintų švelnesnes keramines plyteles ar plonas plokštes.

  Naudojant "Atlas" užtikrinama teisinga plytelės padėtis ant pjovimo lentos, net kai reikia atlikti iškyšas ar įstrižinius pjūvius ne per vidurį. Ši naujovė užtikrina aukščiausio lygio pjovimo kokybę, neverčiant operatoriaus užimti nepatogių ar nepraktiškų padėčių. Sukurtas kasdienėms problemoms spręsti, "Atlas" apima pažangius sprendimus, todėl jis yra nepakeičiamas plytelių klojėjų priedas. 

  Jis atlieka ne tik "tarpinės", bet ir progresyvaus amortizatoriaus, pritaikomo prie konkrečių techninių reikalavimų, vaidmenį. Jis ne tik palengvina tikslų plytelių išdėstymą pjovimo metu, bet ir padeda švelniai nusileisti plytelėms jų atskyrimo metu, suteikdamas būtiną elastingą atramą optimaliems rezultatams pasiekti.

  Nors daugelyje profesionalių plytelių pjaustytuvų siūlomi įvairūs atraminiai mechanizmai arba atramos, dėl didelių ir storų keraminių formatų plitimo jie tapo nepakankami pagal dydį ir atramos stiprumą. Atlas galutinai išsprendžia šią problemą. Dėl savo universalumo jis gali būti lengvai integruojamas į šiuo metu rinkoje esančias pirmaujančias profesionalias stakles. Pagamintas iš visiškai perdirbamo ABS, jis pasižymi ypatingu atsparumu smūgiams ir ekstremalioms oro sąlygoms, todėl yra praktiškai nesunaikinamas.

  Kiekvienoje pardavimo pakuotėje yra dvi spyruoklinės atramos, galinčios stabiliai sutalpinti bet kokio formato plyteles.

  Laikantis "Brevetti Montolit" meistriškumo tradicijų, "Atlas" yra apsaugotas tarptautiniais patentais.