Prekių katalogas

Švaraus ir greito gręžimo deimantinė karūnėlė plytelėms 6mm, 35mm, Bihui Turbo Dry Bit 2.0

 • Švaraus ir greito gręžimo deimantinė karūnėlė plytelėms 6mm, 35mm, Bihui Turbo Dry Bit 2.0

  Karūnėlės skersmuo Kaina Pirkti
  6mm
  Kaina 2047  su PVM
  (16 92  be PVM)
  Kodas: DBDB06
  Į krepšelį  
  35mm
  Kaina 6607  su PVM
  (54 60  be PVM)
  Kodas: DBDB35
  Į krepšelį  

  Greito ir švaraus gręžimo deimantinė karūnėlė glazūruotoms, porcelianinėms, akmens masės plytelėms, 6mm, 35mm, Bihui Turbo Dry Bit 2.0 

  Gamintojas
  Grąžto skersmuo, mm
  6, 35
  Paskirtis
  Granitas, Keramika ir akmens masė, Stiklas, Porcelianinės plytelės
  Grąžto tvirtinimas
  M14
  Gręžimo būdas
  Sausam gręžimui, Šlapiam gręžimui
  Segmentai pritvirtinti
  Vakuuminiu būdu
 • Švaraus ir greito gręžimo deimantinė karūnėlė glazūruotoms, porcelianinėms, akmens masės plytelėms, 6mm, 35mm, Bihui Turbo Dry Bit 2.0  

  Naujos kartos sauso gręžimo karūnėlės, kuriose deimantai išdėstyti lygiomis eilėmis, skirtos gręžti su kampiniu šlifuokliu.

  Jų privalumas tame, kad išgręžtos skylės kraštai lieka švarūs ir neaptrupėję. Didelis gręžimo greitis ir švarūs skylės kraštai daro ją vienu populiariausių meistrų pasirinkimų. Puikia tinka gręžti didelio formato plonas plyteles nebijant, kad plytelės suskils ar sutrūks gręžimo metu.

  Deimantinis grąžtas specialiai sukūrtas plytelių su trapia glazūra, stiklo mozaikos, porcialianinių plytelių bei granito gręžimui.

  PRIVALUMAI :

  Didelis keramikos ir porceliano keramikos gręžimo greitis
  Pailgėjęs tarnavimo laikas, palyginti su standartinėmis vakuuminio skysčio sukepinimo karūnėlėmis iki 20 %
  Minimalus kraštų skaldymas
  Tinka tiek sausam, tiek šlapiam keraminių medžiagų, akmens masės, porceliano keramikos, dirbtinio ir natūralaus akmens gręžimui
  Darbinis greitis 10 000-14 000 aps./min. Jungtis M14. Karūnėlės skirtos naudoti su kampiniais šlifuokliais
  Įpjovos grąžto korpuse neleidžia korpusui susilenkti kaistant ir pagerina dulkių pašalinimą iš pjovimo zonos
  Deimantinio sluoksnio auktis yra 10 mmo, todėl porceliano keramikos dirbiniuose galima naudoti kaip frezą skylių praplatinimui.
  Naudojamos aukščiausios kokybės dirbtiniai deimantai, todėl greičiau išgręžiama skylė ir ilgesnis gręžimo tarnavimo laikas.
   

  CHARAKTERISTIKOS :


  Prekinis ženklas: BIHUI
  Dydis/skersmuo: 6mm, 35 mm
  Deimantinio krašto aukštis: 10 mm
  Maksimalus gręžimo gylis: 35 mm
  Jungtis: M14 (prisukama tiesiai ant kampinio šlifuoklio veleno)
  Gręžimo tipas : be kalimo, šlapias/sausas
  Naudojama įranga: kampinis šlifuoklis
  Naudojimas: porcelianiniai keramikos dirbiniai, akmes masės, keraminės plytelės, visų rūšių natūralus ir dirbtinis akmuo
  Kampinio šlifuoklio darbinis sukimosi greitis: 10000-14000 aps./min


  KARŪNĖLĖS ILGAAMŽIŠKUMAS:

  Ilgesnį tarnavimo laiką užtikrina vakuuminė deimantinio sluoksnio sulydimo technologija, mažas deimantų grūdėtumas (dydis) ir aukšta deimantų kokybė. Tinkamai naudojant (leidžians karūnėlei atvėsti) arba naudojant papildomą aušinimą (vanduo, aušinamasis vaškas ar gelis): porcelianinės keramikos plokštės t=10mm – standartinis vidutinis tarnavimo laikas yra apie 50 skylių. SVARBU - tai vidutinis išgręžtų skylių kiekis, jis gali būti žymiai mažesnis arba žymiai didesnis, o tam įtakos turi 3 pagrindiniai veiksniai:

  Pirmasis veiksnys yra gręžimo technika - stipriai nespauskite ir gręžkite sukamaisiais judesiais ir taip leiskite pasišalinti dulkėms iš gręžimo zonos, nes dulkės tarp plytelės ir deimantinio karūnėlės vainiko yra labai abrazyvios ir tai labai pagreitina deimantų susidėvėjimą. Neperkaitinkite deimantinės karūnėlės vainiko. Jei gręžiate kietą medžiagą, 6-20 mm dydžio karūnėles yra būtina vėsinti su vandeniu, geliu ar vašku. Gręžimo sukimosi greitis turėtų būti 10 000–14 000 aps./min. Jei gręžiate mažesniu greičiu, būtinai leiskite grąžtams atvėsti arba aušinimui naudokite vandenį, vašką ar gelį, nes esant mažesniam greičiui nesukuriate reikiamo oro srauto aušinimui, o oro srautas neišpučia susidariusių dulkių iš gręžimo vietos.

  Antrasis veiksnys yra medžiaga, kurią gręžiate. Viskas priklauso nuo pačios plytelės ir iš ko ji pagaminta. Bet kuris meistras gali susidurti su medžiaga, kurią gręžiant  karūnėlė negali išgręžti net 10 skylių, nors atrodytų, kad ant kitos plytelės padarytų ir 100 skylių. Vienoje plytelėje skylės gali būti išgręžtos greitai ir lengvai, o kitoje atrodo, kad gręžia sunkiai ir ilgai, reikia dažnai aušinti, todėl skiriasi karūnėlės resursas.

  Trečias veiksnys yra deimantinės karūnėlės skersmuo - kuo jis didesnis, tuo didesnis resursas, nes mažos karūnėlės greičiau įkaista, perkaista, o tai ženkliai trumpina tarnavimo laiką.

  Rekomendacija:

  karūnėlėms nėra butinas aušinimas vandeniu, vašku ar geliu, nes užtenka ir aušinimo oru, kurio srautą sukuria kampiniai šlifuokliai veikdami dideliomis apsisukimis  (10 000-14 000 aps./min.) ir todėl karūnėles galima naudoti gręžiant maksimaliu greičiu. Mažo skersmens karūnėlės greitai perkaista, todėl gręžiant daugiau skylių geriau gręžti su pertrauka. Jeigu norite pratęsti šių karūnėlių tarnavimo laiką, tuomet akmens masės / porcelianines plyteles reikia gręžti maksimaliu greičiu ir papildomai naudoti vėsinantį vašką ar vandenį, nes  tai prailgins tarnavimo laiką.

   

  GRĘŽIMO TECHNIKA:

  Vandens tiekimas gręžiant yra nereikalingas (tačiau papildomas aušinimas vandeniu arba aušinimo vašku prailgina deimantinio grąžto tarnavimo laiką), jie vėsinami dėl oro srauto, kurį sukuria kampinis šlifuoklis esant dideliam greičiui. Gręžimas atliekamas be smūgio metodu.

  Gręžimą reikia pradėti naudojant gręžimo šabloną arba pradėti gręžti 45 laipsnių kampu, kad grąžtas nenuslystų nuo apdorojamos medžiagos paviršiaus, palaipsniui, darydami sukamuosius judesius, perkelkite grąžtą į statmeną padėtį gręžimo plokštumos atžvilgiu. Gręždami atlikite sukamuosius judesius, taip leisdami susidariusioms dulkėms pasišalinti iš gręžimo zonos, nes dulkės tarp karūnėlės ir plytelės yra pagrindinis karūnėlės ženkliai trumpina karūnėlės gyvenimo laiką.

  SVARBU: gręžiant be aušinimo vandeniu ar specialiu aušinimo vašku jūsų deimantinio grąžto tarnavimo laikas sutrumpėja daugiau nei 2 kartus, o jam perkaitus atsiranda „užsmuilinimo“ efektas ir grąžtas gali visiškai nustoti gręžti. Jei taip atsitiks, karūnėlę būtina „atnaujinti“ arba „pagaląsti“ naudojant minkštą abrazyvinę medžiagą (šlifavimo akmuo, asfaltas arba ugniai atspari plyta) .

  Atminkite, kad išgręžtų skylių skaičius ir kokybė priklausys nuo to, kaip teisingai naudosite deimantines karūnėles.