Prekių katalogas

6mm m14 deimantinė sauso gręžimo karūna plytelėms MONDRILLO

 • 6mm m14 deimantinė sauso gręžimo karūna plytelėms MONDRILLO

  Kodas: FS6

  6 mm deimantine karūnėlė plytelių gręžimui

  Gamintojas
  Grąžto skersmuo, mm
  6
  Paskirtis
  Granitas, Keramika ir akmens masė
  Grąžto tvirtinimas
  Apvalus S10, M14
  Gręžimo būdas
  Sausam gręžimui
  Segmentai pritvirtinti
  Vakuuminiu būdu
 • 6mm skersmens deimantiniai grąžtai tinka visų tipų keraminių plytelių iš porceliano, akmens masės, marmuro ir granito gręžimui.

  Šios deimantinės karūnėlės konstrukcija užtikrina, kad grąžtas gali išgręžti iki 50 skylių ir daugiau. 

  Karūnėlė pritaikyta bet kokiam kampiniam šlifuokliui iki 12000 aps/min.
   
  Aprašymas:
   
  Deimantinių karūnėlių, naudojamų sausai, liniją "FS Mondrillo" sukūrė "Montolit" mokslinių tyrimų ir plėtros skyrius, siekdamas patenkinti plytelių klojėjų poreikį turėti labai greitą įrankį, galintį be vandens gręžti bet kokio tipo keramines ir porcelianines plyteles. Dėl aukštos kokybės ši deimantinė gręžimo taurė greitai išpopuliarėjo. Nors jos išvaizda beveik nesiskiria nuo kitų panašių gaminių, jos našumas yra daug didesnis, nes naudojami aukštos kokybės sintetiniai deimantai ir specifinis gamybos procesas, kurio metu atsižvelgiama į kiekvieną detalę.
  Dėmesys gamybos procesui labai svarbus ir rangovui, nes jis gauna vienodos kokybės produktą, kuris laikui bėgant pasižymi maksimaliu našumu, net jei jis pagamintas iš skirtingų partijų.
  Montolit deimantiniai šerdies grąžtai FS Mondrillo yra etalonas kai kuriems svarbiausiems keramikos gamintojams visame pasaulyje, kurie siūlo šį specifinį gaminį, sukeliantį mažą vibraciją, net siekiant išvengti montavimo problemų statybvietėje.
  Dažnai užduodamas klausimas apie šio tipo deimantinius grąžtus plytelių klojėjams ar santechnikams yra skylių, kurias galima padaryti šiuo įrankiu, skaičius. Neįmanoma pateikti bendro atsakymo, nes maksimalus skylių skaičius glaudžiai susijęs su tokiais veiksniais kaip: plytelių storis ir kietumas, sukimosi greitis, spaudimas į plytelę, tinkamos pjovimo technikos naudojimas ir kt.
  Tačiau darant prielaidą, kad deimantiniai grąžtai naudojami teisingai, ir nurodant orientacinį skaičių, galima teigti, kad 35 mm skersmens FS Mondrillo grąžtu 7 mm storio porceliano keramikos plytelėje galima padaryti kelias dešimtis, iki 50 ir net daugiau skylių.