Prekių katalogas

  • Ultimate Ø 115 mm/22,2 mm BIHUI DPD115 deimantinis diskas plytelėms

    Kodas: DPD115

    Ultimate Ø 115 mm/22,2 mm BIHUI DPD115 deimantinis diskas plytelėms 

    Gamintojas
    Disko skersmuo
    115 mm
    Disko jungtis
    22,23 mm
  • BIHUI Ultimate Ø 115 mm/22,2 mm deimantinis diskas plytelių ir akmens pjovimui

    Bihui“ deimantinis diskas „Ultimate Ø 115 mm/22,2 mm DPD115“ yra idealus pasirinkimas pjaunant 45 laipsnių kampu, tiesiam 90 laipsnių kampu, tiek sausam, tiek šlapiam kietų medžiagų, tokių kaip plytelės, granitas ir akmuo, pjovimui.

    Dėl didelio našumo ir universalumo šis diskas suteikia galimybę pritaikyti pjovimo metodą pagal savo poreikius, nesvarbu, ar dirbate sausuoju būdu, ar naudojate vandenį.

    Savybės:

    Skersmuo: 115 mm

    Deimantinio sluosnio auštis: 25mm

    Disko storis: 1,6 mm

    Skylės dydis: 22,2 mm

    Pjovimas ir pjovimas kampu (45 laipsnių): idealiai tinka pjovimui 45 laipsnių kampu, nes deimantinis stuoksnis yra 25mm akščio su šoniniu kraštinės pašlifavimu, geru savaiminiu aušinimusi bei greitu dulkių iš pjūvio vietos šalinimu.

    Sausas ir šlapias pjovimas: Galima naudoti tiek sausam, tiek šlapiam pjovimui, o tai suteikia lankstumo ir galimybę pritaikyti darbą prie aplinkos.

    Kietos medžiagos: Efektyviai pjausto kietas plyteles, įskaitant 2 - 3 cm storio terasines plyteles, granito plyteles, akmenį ir kitas tvirtas medžiagas.

    Ilgas tarnavimo laikas ir patvarumas: Deimantinė danga užtikrina ypatingą ilgaamžiškumą, atsparumą dilimui ir tikslumą, todėl laikui bėgant pjūviai tampa švaresni ir tikslesni.

    Greitas ir efektyvus pjovimas: užtikrina greitą, švarų ir tikslų pjūvį, platus, net 25mm deimanto sluoksnis užtikrina šoninį šlifavimą pjovimo metu.

    Naudojimo sritys:

    Kietų plytelių, įskaitant 2-3 cm storio plyteles, pjovimas ir šlifavimas.

    Granito plytelių, akmens ir kitų kietų medžiagų sausas ir šlapias pjovimas.