Prekių katalogas

Mapesil LM priešpelėsinis silikoninis sandariklis 310 ml

 • Kraunamos nuotraukos

  Mapesil LM priešpelėsinis silikoninis sandariklis 310 ml

  Kodas: Mapesil LM 310ml 100
  Kaina 14  su PVM
  (11 57  be PVM)
  Į krepšelį 

  Priešpelėsinis silikoninis sandariklis be tirpiklių su BioBlock® technologija, deformacijai iki 25%. Specialiai sukurtas natūraliam akmeniui, marmūrui, smiltainiui ir t.t.
  (bespalvis ir 8 sp.)

  Gamintojas
 • Neutralus, labai mažos LOJ emisijos, pelėsiams atsparus silikoninis sandariklis akmeniui ir marmurui

  KUR NAUDOTI

  Mapesil LM yra specialus elastingas sandariklis be tirpiklių, skirtas rūgštims ir plastifikuojantiems priedams jautrių medžiagų, tokių kaip marmuras, granitas, smiltainis, kvarcas, siūlėms sandarinti. Produkto sudėtyje esančios cheminės medžiagos neleidžia susidaryti cementiniam pienui ar migruoti plastifikuojantiems priedams, kurie paliktų dėmes ant medžiagos paviršiaus. Dėl savo cheminės sudėties šis produktas ypač tinka jautrioms medžiagoms, tokioms kaip plytos, akytasis betonas, lakuota ar dažyta mediena. Mapesil LM gerai sukimba su nesugeriančiomis medžiagomis, tokiomis kaip stiklas, keramika, klinkeris, emalės, skiedikliniai ir vandeniniai lakai, metalai ir įvairūs plastikai. Šis produktas taip pat tinka sugeriančioms mineralinėms medžiagoms, tokioms kaip betonas, tinkas ir fibro cementas.

  NAUDOJIMO PAVYZDŽIAI

  Produktas pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ten, kur naudojamas chemiškai apdorotas vanduo, pvz. baseinuose. Dėl mažo tamprumo modulio Mapesil LM tinkamas sandarinti vidaus patalpų ir fasado kampines jungtis ir deformacines siūles, įskaitant siūles tarp plokštumų, kur tikėtinas didelis eksploatuojamo statinio elementų judėjimas: tarp surenkamų plokščių; tarp langų/durų ir sienų; tarp vamzdynų elementų ir vertikalių sienų; tarp vienodos ir /ar skirtingos rūšies dangų. Sandariklis taip pat tinka sandarinti siūles grindyse, ant kurių nebus daug vaikščiojama.

  Naudojimo temperatūra: nuo +5 °C iki +40 °C
  Atsparumas temperatūrai: nuo -40 °C iki +150 °C
  Pakuotė: tiekiama 310 ml. tūbelėmis.
  Spalvos: (100 balta, 110 pilka, 111 pilka, 112 pilka, 113 pilka, 114 antracito, 120 juoda, 130 jazmino, 132 gelsva ir skaidri)

  ► Mapesil spalvų paletė (nuoroda)

  Informacija (PDF) nuoroda