Prekių katalogas

Mapenet 150 tinklelis hidroizoliacinėms sistemoms 1x50m

 • Mapenet 150 tinklelis hidroizoliacinėms sistemoms 1x50m

  Kodas: Mapenet 150

  Šarmams atsparus tinklelis hidroizoliacinėms sistemoms, 1x50m

  Gamintojas
 • MAPENET 150 Šarmams atsparus (pagal ETAG 004 direktyvą, skirsnis 5.6.7.1) stiklo pluošto tinklelis, naudojamas hidroizoliacijos sluoksniams, įtrūkimams atsparioms membranoms ir cementiniams išlyginamiesiems sluoksniams sutvirtinti

  KUR NAUDOTI

  Sutvirtinimas: Mapelastic, Mapelastic Smart, Mapelastic Turbo ar Monolastic naudojamų terasų, balkonų, baseinų, vonių, dušo kabinų ir pan. su apdaila iš keraminių plytelių ar akmens hidroizoliacijai; apsauginių, elastingų Mapelastic, Mapelastic Smart, Mapelastic Turbo ar Monolastic išlyginimo sluoksnių, naudojamų viduje ir lauke cementiniuose pagrinduose su mikro įtrūkimais; Plastimul produktų, naudojamų ant pagrindų su mikro įtrūkimais; plačiąja prasme – cementiniu glaistu dengtų paviršių.

  TECHNINĖS SAVYBĖS

  Tinklelis pagamintas iš specialiu gruntu apdoroto stiklo pluošto, kuris tampa atsparus šarmams pagal EAD specifikacijos reikalavimus 040016-00-0404 (nuo 2020 m. spalio 28 d. pakeista į ETAG 004 direktyvą). Kai sustingsta išlietas hidroizoliacijos sluoksnis, Mapenet 150 jį sutvirtina, kad apsaugotų nuo įtrūkimų, atsirandančių judant pagrindui ar plytelėmis dengtam paviršiui. Be to, paviršių lengviau padengti vienodu pasirinkto produkto sluoksniu ir padidėja sistemos atsparumas temperatūros pokyčiams bei trinčiai.

  Pakuotė: 50 metrų ilgio ir 1 metro pločio ritiniai
  Spalva: mėlyna