Prekių katalogas

Kerapoxy CQ (RG) epoksidinis skiedinys 3 kg pakuotė

 • Kodas: Kerapoxy CQ 3 kg 100
  Kaina 42  su PVM
  (34 71  be PVM)
  Į krepšelį 

  Lengvai naudojamas dviejų komponentų epoksidinis skiedinys plytelių tarpams glaistyti. Puikiai valosi, labai žema lakiųjų medžiagų emisija. Nuo 2 mm. Yra 21 spalva 

  Gamintojas
 • Dviejų komponentų epoksidinis skiedinys, lengvai pritaikomas ir puikiai valomas, su bakteriostatiniu priedu ir BioBlock® technologija, idealiai tinka keraminėms plytelėms ir mozaikoms (21 spalva). Gali būti naudojamas kaip klijai

  KUR NAUDOTI

  Grindų ir sienų iš keraminių plytelių, akmens ir stiklo mozaikos siūlių glaistymui viduje ir išorėje. Dėl savo konsistencijos ypač lengvai naudojamas ir valomas, dėl to ypač tinkamas didelių plotų glaistymui. Kerapoxy CQ galima glaistyti sienas, grindis, darbinius paviršius ir t.t., pagal HACCP sistemos bei EC reglamento Nr. 852/2004 reikalavimus, apibrėžiančius higienos ir maisto pramonėje naudojamų gaminių savybes. Taip pat tinka klijuoti keraminių, akmens, cemento pluošto, betono ir kitoms medžiagoms ant įprastų paviršių, kur yra reikalingas greitas stingimas ir atsparumas rūgštims.

  NAUDOJIMO PAVYZDŽIAI

  Medžiagų, kur glaistymas tradiciniu epoksidiniu glaistu būtų sudėtingas (pvz. nelygių paviršių glaistymas) glaistymui.
  Grindų dangų glaistymas maisto pramonėje (pieninės, sūrio fabrikai, vyninės, alaus daryklos ir t.t.), patalpos su aukšto higienos lygio reikalavimais (ledų, mėsos, žuvies parduotuvės ir pan.).
  Antibakterinių plytelių glaistymui.
  Paviršių glastymui, kur reikia didelės apsaugos nuo mikroorganizmų susidarymo ir dauginimosi.
  Plytelių tarpų glaistymas laboratorijose, laboratorijų staluose, virtuvės stalviršiuose ir t.t.
  Pramoninių plytelių dangų glaistymas (cinkavimo cechai, raugyklos, akumuliatorių patalpos, popieriaus fabrikai ir t.t.), kur reikalingas didelis mechaninis stipris ir atsparumas rūgštims.
  Baseinų plytelių glaistymui, ypač tuo atveju jeigu naudojamas spa arba jūros vanduo.
  Plytelių arba mozaikos glaistymui saunose, tradicinėse ir garinėse (Turkiškose) pirtyse.
  Rūgštims atsparus plytelių klijavimas (naudojami kaip klijai, atitinkantys R2 klasės reikalavimus pagal EN 12004 standartą).
  Marmuro slenksčių ir palangių kijavimas.
  Plastikinių plytelių, sustiprintų stiklo pluoštu, klijavimui baseinuose.
  Specialių plytelių dalių klijavimui.
  Kerapoxy CQ taip pat gali būti naudojamas glaistyti neglazūruotą klinkerį, akmens, poliruotą porcelianą arba kontrastingų spalvų porcelianą.Prieš dirbdami su dideliu paviršiumi, visada išbandykite nedidelį Kerapoxy CQ skiedino kiekį ant mažesnio ploto.


  Mišinio naudojimo laikas (naudojant kaip klijus): 30 min.
  Koregavimo laikas (naudojant kaip klijus): 60 min.
  Naudojimo temperatūra: nuo +12 °C iki +30 °C
  Pakuotė: 3 kg
  Spalvos: 21 spalva

  ► Informacija (PDF) nuoroda