Prekių katalogas

Keraflex extra S1 (C2TE S1) cementiniai klijai balti (23 kg) arba pilki (25 kg)

 • Kraunamos nuotraukos

  Keraflex extra S1 (C2TE S1) cementiniai klijai balti (23 kg) arba pilki (25 kg)

  Kodas: Keraflex extra S1 (C2TE S1) grey 25kg
  Kaina 18  su PVM
  (14 88  be PVM)
  Į krepšelį 

  Aukštos kokybės, elastingi prailginto darbinio laiko, vertikaliai neslystantys cementiniai klijai akmens masės plytelėms ir akmeniui

  Gamintojas
 • KERAFLEX EXTRA S1 (C2TE KLASĖ) Aukštos kokybės elastingi, tiksotropiniai, pailginto darbinio laiko cementiniai klijai, skirti keraminėms plytelėms ir natūraliam akmeniui klijuoti.

  Spalva ir kiekis: 23 kg įpakavimas (balta) 25 kg įpakavimas (pilka) 

  KLASIFIKAVIMAS IR ATITIKIMAS

  Keraflex Extra S1 yra pagerinti (2) atsparūs slydimui (T) cementiniai (C) pailginto darbinio laiko (E) C2TE klasės klijai. Keraflex Extra S1 taip pat yra elastingi S1 klasės klijai.

  KUR NAUDOTI

  Visų tipų ir dydžių keraminių plytelių (glazūruotų, terracota, akmens masės) ir natūralaus akmens (nejautraus drėgmei) klijavimui vidaus patalpose ir lauke ant vertikalių ir horizontalių paviršių, kurie gali deformuotis. Taip pat skirti klijuoti izoliacinėms medžiagoms, pvz.: polistireniniam putplasčiui, akmens ir stiklo vatai, Eraclit® (medžio-cemento panelėms, garsą izoliuojančioms panelėms ir t.t.).

  NAUDOJIMO PAVYZDŽIAI

  Keraminių plytelių (glazūruotų, terakotos, akmens masės) ir natūralaus akmens (nejautraus drėgmei) klijavimui ant paprastų paviršių, kurie gali deformuotis, pvz.: – cementinės plokštės ir grindinio šildymo instaliacijos; – anhidritinis lyginamasis sluoksnis, iš anksto gruntuotos Mapegrunt, Primer G arba Eco Prim T; – cementinis tinkas arba kalkės ir cemento skiediniai stabiliai pritvirtintos gipso plokštės. Keraminių ir natūralaus akmens plytelių klijavimui ant esamo grindų paviršiaus (keraminio, marmurinio ir pan.). Ant grindų, veikiamų didelės apkrovos. Ant grindų ir sienų, kurios hidroizoliuotos naudojant Mapegum WPS ir Mapelastic (vonios kambariuose, balkonuose, terasose, baseinuose).

  Paruošto mišinio naudojimo laikas: apie 30 min.
  Koregavimo laikas: maždaug 60 min.
  Naudojimo temperatūra: nuo +5 °C iki +35 °C